Volná místa

NÁBOROVÝ PROCES

Volné pozice průběžně inzerujeme na portálu jobs.cz, startupjobs a webech našich partnerů. Kdykoliv však můžete využít i náš kontaktní formulář, kde lze zvolit i možnost, abychom Vás oslovili v případě, že budeme hledat specializaci odpovídající vašemu profilu.
Projevíte-li zájem s námi spolupracovat a pokud se Váš profil shoduje rámcově s našimi požadavky, iniciujeme první kontakt. Zpravidla se jedná o telefonát, nebo krátký (10-20 minut) videohovor s někým z našeho HR. Účelem tohoto kontaktu je ověření si základních informací potřebných pro navázání spolupráce, jako

  • Možný termín nástupu
  • Velikost úvazku
  • Dostupnost (onsite/remote)
  • Speciální požadavky či omezení z Vaší strany - typy projektů, formy řízení, mobilita, apod.
  • Komunikační schopnosti a jazyková vybavenost
  • Ale zejména tzv. kulturní fit, a to, jak potenciálně zapadnete mezi ostatní kolegy, zda sdílíme základní hodnoty a máme stejný názor na to, jakou práci a jak chceme dělat
Pak následuje technické interview v rozsahu přibližně jedné hodiny, kde detailně představujeme naše projektové portfolio a seznamujeme se s vašimi dosavadními zkušenostmi a hlavně motivací pro změnu, a tím, jak má podle vás vypadat zajímavá práce. Můžeme společně řešit i různé logické úlohy, nebo procházet váš kód např. z githubu.
Do týdne po interview dostanete odpověď, která je v případě pozitivního výsledku rovnou nabídkou obsahující popis projektu, který nabízíme a pracovní podmínky včetně odměny.
V případně dohody podepisujeme jednoduchou smlouvu, která se vejde na jednu A4, a rozjíždíme spolupráci… 😉
Nastavení cookies